سامانه پیام کوتاه آگهی‌جات‌

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری

یکی از مهمترین راهکارها برای جذب و ارتباط موثر با مشتریان، ارسال پیامک به آن هاست. برای ارسال پیامک هر کسب و کار نیاز به جمع‌آوری شماره تماس مخاطبان خود دارد. اما از چه طریق می‌توان به آسانی و با اجازه مشتریان شماره موبایل آن‌ها را ذخیره کرد؟

دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتری، یکی از راهکارهای هوشمندانه برای دریافت شماره و ارتباط با مشتریان است.

 

 

0 +
ارسال در روز
0 +
عبور از بلک لیست مخابراتی
0 +
ارسال پیامک هدفمند تبلیغاتی
0 +
ایجاد باشگاه مشتریان

جدول تعرفه پنل پیامک

پنل پایه

59 هزار تومان

پنل پایه

159 هزار تومان

پنل پایه

259 هزار تومان

گوگل ادز

تبلیغات گوگل: فروش چند برابری در لحظه

گوگل ادز، بدون شک بهترین و هدفمندترین سرویس تبلیغاتی در تمام دنیاست. شما با تسلط روی این ابزار می‌توانید نتایجی فوق‌العاده از آن بگیرید.

 

ما برای همه مشتریان اکانت جدید ایجاد و اکانت آنها را با توجه به واحد پولی و میزان سفارش آنها شارژ می‌کنیم. در واقع مشتریان جی ادز هزینه تبلیغ در گوگل را به صورت ریالی پرداخت می‌کنند و ما اکانت گوگل ادز آنها را با توجه به واحد پولی اکانت شارژ می‌کنیم.
 

بلی. صدور فاکتور رسمی برای هزینه تبلیغ در گوگل با پرداخت هزینه اضافی وجود دارد تا بتوانید برای برای ارائه به اراده مالیات برای کسر مالیات از آن استفاده نمائید.

بلی. هزینه تبلیغات گوگل برای کلمات کلیدی مختلف و حوزه های کاری مختلف، متفاوت است. این تفاوت قیمت هزینه تبلیغات از میزان رقابت نشات می‌گیرد.

با بهینه سازی کلمات کلیدی، هدفگیری دقیق مخاطبان، استفاده از افزونه های تبلیغاتی، بهبود متن تبلیغات و صفحات لندینگ پیج می‌توان هزینه تبلیغات را کاهش داد.

انتشار رپورتاژ آگهی

بیشتر شناخته شدن + افزایش اعتبار شما

رپورتاژ خبری (رپورتاژ آگهی)، یک سرمایه‌گذاری عالی است؛ راهی برای تبلیغ کسب و کار + ارتباط سالم و هدفمند با مشتری.ما در انتشار رپورتاژ شما با قیمت بهتر و تاثیرگذاری بیشتر همراهتان هستیم.

رپورتاژ آگهی در واقع نوعی از تبلیغات متنی در قالب یک گزارش و خبر است، و همچنین می‌توان گفت که رپورتاژ خبری نوعی تبلیغات همسان است که به صورت یک گزارش یا رپورتاژ خبری نوشته می‌شود، و البته باید از نظر تبلیغاتی یک فرد متخصص و خبر روی آن کار کند.

شما در رپورتاژ آگهی مخاطبانتان را در یک مسیر مشخص همراهی می کنید، تا به سمتی که می خواهید سوق داده شوند و اتفاقی که شما انتظارش را دارید رقم بخورد.

پیشنهاد ویژه » همچنین در صورتی که شما به دنبال طراحی سایت ارزان هستید، می توانید از قالب های از پیش ساخت شده در این مجموعه استفاده نمایید، تا فرآیند خرید سایت با قیمت مقرون به صرفه تری برای شما انجام شود.

احتمال خوانده شدن یک رپورتاژ آگهی زیاد است
آیا رپورتاژ آگهی در جایگاه‌های تبلیغاتی یک سایت نمایش داده می‌شود؟ نه! در بین محتواهای اصلی آن‌ها خواهد بود. در واقع، همچون یکی دیگر از مقالات سایتی است که خواننده‌ها همیشه به سراغ آن می‌آیند.

این یعنی حتماً رپورتاژ آگهی شما به چشم خوانندگان خواهد خورد و کافی است که یک عنوان جذاب انتخاب کرده باشید تا آنها نتوانند جلوی کلیک کردن خود را بگیرند.

اعتبار، اعتبار، اعتبار! این چیزی است که به کسب و کار شما در مسیر رشد بیشتر کمک خواهد کرد. اینکه شما را به عنوان یک عضو معتبر از صنعت خودتان بشناسند. حضور در رسانه‌های بزرگ قطعاً برای چنین هدفی موثر است.

اینکه شما در بین اخبار و مقالات رسانه‌های بزرگ اینترنتی، قطعاً باعث جلب اعتماد کاربران خواهد شد. حتی می‌توانید در وب‌سایت اصلی خود نیز لینک این مقالات را قرار دهید و به کاربران اطلاع دهید که در این رسانه‌ها حضور داشته‌اید. (البته، شاید چندان با این موضوع موافق نباشید. چون حضور شما به صورت تبلیغاتی بوده است. اما حتی همین موضوع هم نشانی از اعتبار در خود دارد.)

یک ویژگی تبلیغات رپورتاژی که واقعاً از نظر شخص من مزیت بزرگی است، دائمی بودن آنهاست. شما مقاله‌ای در یک سایت منتشر می‌کنید و این مقاله همیشه در این سایت باقی خواهد ماند (حداقل در مورد اکثر سایت‌ها این موضوع درست است.)

شاید حالا بگویید که در هر صورت، هر مقاله جدیدی که به سایت اضافه شود، یک پله شما را پایین‌تر می‌برد. تا جایی که به صفحه دوم، سوم و ... برسید. (ثابت ماندن، یکی از مزایای بنر تبلیغاتی نسبت به رپورتاژ آگهی است.) اما مساله من اینجا فقط دیده شدن توسط خوانندگان ثابت یک سایت نیست.

همانطور که گفتیم، رپورتاژ شما به راحتی می‌تواند در گوگل رتبه کسب کند. و اگر چنین اتفاقی بیافتد، شما می‌تواند در طولانی‌مدت، به لطف این رپورتاژ حضوری پر رنگ در گوگل داشته باشید و خودتان را به مخاطبان معرفی کنید. به علاوه، دائمی بودن رپورتاژ به معنی دائمی بودن لینک‌های درون رپورتاژ هم هست. و لینک‌های دائمی در طولانی‌مدت، بیشترین تاثیر را در رتبه گوگل شما خواهند گذاشت.

Pay per click

تبلیغات کلیکی (PPC)

تبلیغات کلیکی (Pay per click) فرصتی فوق‌العاده برای افزایش فروش شما است و به شما اجازه می‌دهد تبلیغ‌تان را در آگهی جات نمایش دهید و تنها به ازای مدت زمانی که به ان نیاز دارید هزینه کنید. ما مکان های موثری برای نمایش آگهی شما برای تبلیغات کلیکی داریم.

برای شروع تبلیغات کافی است پس از انتخاب نوع تبلیغ و تعیین مکان نمایش خود، در پنل تبلیغات ثبت‌نام کنید و سپس مراحل را به راحتی طی کنید.

کارشناسان اتاق فکر آگهی جات ، می توانند طی یک فرآیند خلاقانه و با در نظر گرفتن محصول و بازار هدف شما، موثرترین ایده‌ها را در جهت داشتن تبلیغاتی موثر به شما ارائه می‌کنند.

حداقل میزان هزینه‌ای که برای شروع تبلیغات کلیکی در آگهی جات لازم است، ۵۰۰ هزار تومان است. شما می‌توانید با هر قیمتی بیشتر از ۵۰۰ هزار تومان شروع کنید. اگر می‌خواهید در رابطه با کسب‌وکار خود مشاوره‌ی تخصصی بگیرید، می‌توانید فرم پایین صفحه را پر کنید تا کارشناسان آگهی جات با شما تماس بگیرند.

تبلیغات بنری استاندارد ، ساده‌ترین نوع تبلیغات دیجیتال است. در تبلیغات بنری، همواره یک بنر تبلیغاتی در یک قسمت از صفحه وب سایت یا اپلیکیشن به مخاطبان نمایش داده می‌شود. محتواهای بنر تبلیغاتی، عکس، نوشته و یک دکمه می‌تواند باشد.

 

تبلیغات در شبکه های اجتماعی

از طریق رسانۀ مورد علاقۀ مشتریان با آنها ارتباط برقرار کنید!

شبکه‌های اجتماعی دیگر تبدیل به بخشی از زندگی روزمرۀ بسیاری از ما شده‌اند. ما از طریق این شبکه‌ها اخبار روز را دنبال می‌کنیم، مطالب مورد علاقۀ خود را می‌خوانیم و با دوستان خود در ارتباط هستیم. بنابراین این شبکه‌ها می‌توانند فرصتی خوب برای برندهای تجاری ایجاد نمایند تا نام خود را در ذهن کاربران حک نمایند و با آنها یک رابطۀ دوستانه برقرار کنند. تبلیغ شما بروی صفحات فارسی این شبکه‌ها می‌تواند تاثیر بسزایی در درآمدتان داشته باشد.

 

پشتیبانی سازمانی

هر کسب و کاری به یک مدیر حساب اختصاصی اختصاص داده می شود تا از موفقیت کمپین های پیامکی شما اطمینان حاصل کند. ما همچنین پشتیبانی جهانی 24 ساعته را از طریق تلفن، چت زنده، تهیه بلیط یا ایمیل ارائه می دهیم.چت زنده، تهیه بلیط یا ایمیل ارائه می دهیم.

ادغام پیامک

با اتصال به پنل اس ام اس به پشته فناوری از قبل موجود، کمپین ها را سریعتر راه اندازی کنید. از بین بیش از 3000 برنامه شروع سریع Zapier یا یکی از ادغام‌های مستقیم پیامک ما را انتخاب کنید.

با خرید پنل اس ام اس، پیامک تبلیغاتی ارسال نمایید.

ارائه خط خدماتی بدون نیاز به سفته برای عبور از بلک لیست مخابراتی

دستگاه ذخیره شماره موبایل

دستگاه ذخیره شماره موبایل گرین راهی آسان و محترمانه برای گرفتن شماره موبایل مشتریان است . دستگاه ذخیره شماره موبایل مشتریان را بر روی پیشخوان فروشگاه‌ قرار دهید و از مشتری بخواهید تا شماره موبایل خود را وارد کند. تا شماره موبایل مشتریان شما در دفترچه تلفن پنل اس ام اس یک پیامک ذخیره شود.

یکی دیگر از امکانات این دستگاه ثبت شماره موبایل امکان ارسال پیامک متفاوت برای اولین مرتبه و دفعات بعدی ورود مشتری به فروشگاه شما است.

  • ثبت تاریخ تولد
  • آداپتور همراه با کابل
  • برقراری تماس صوتی
  • امکان استفاده سیار و اتصال به پاوربانک
  • دارای کابل رابط
     

100% ضمانت ارسال پیامک

با پنل اس ام اس بلو در ایران به اتصالات مستقیم یا ON-NET ایمن دسترسی پیدا کنید. بدون مسیریابی خاکستری

مطمئن نیستید کدام پنل پیام کوتاه برایتان مناسب است؟ راهنمای انتخاب پنل پیامکی ما را بخوانید
برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: ⁦+98 912 099 6861⁩