کاملا رایگان آگهی محصولات و خدمات خود را ثبت کنید!

به پشتیبانی آگهی‌جات‌ خوش آمدید

موضوع پرسش شما چیست؟

پرسش‌های خود در مورد آگهی‌جات‌ را جستجو کنید و یا از سوالات متداول زیر پیدا کنید.

شاید سوال شما هم باشد

برخی از سوالاتی که برای شما هم ممکن است پیش بیاید را در زیر مشاهده کنید.

کافیست روی دکمه «+» آگهی بذار در صفحات موبایل و تبلت یا اگر از طریق نسخه وب منظور همان گوگل کروم و سافاری یا فایرفاکس «رایگان آگهی بذار» بزنید.

حالا فرآیند درج آگهی شما شروع شد فقط حالا کافیست فقط یکی از دسته‌بندی‌ها را انتخاب کنید و نزدیک‌ترین دسته‌بندی که به نوع آگهی شما نزدیکتر است را انتخاب کنید و سپس دکمه مرحله بعد را بزنید. حالا می توانید آگهی خود را رایگان ثبت کنید.

آگهی شما پس از انتشار ممکن است به دلایل زیر حذف شود:

هر آگهی به مدت ۳۰ روز در آگهی‌جات فعال است و بعد به‌صورت خودکار حذف می‌شود و با اینکه آگهی شما تاریخ اش به پایان رسیده اما باز به نمایش در خواهد آمد.

شما می توانید پیش از منقضی شدن یا پس از منقضی شدن مجدد میتوانید آگهی خود را به صورت رایگان تمدید کنید و با زدن بروی دکمه انتشار مجدد منتشر کنید و یا با استفاده از نردبان کردن آن را مجدد بازنشر کنید.

 گزارش توسط دیگران

در تمام آگهی‌های آگهی‌جات، بخشی به نام «گزارش آگهی» وجود دارد که به کاربران آگهی‌جات امکان میدهد آگهی‌های نامناسب را گزارش بدهند. اگر تعداد زیادی از کاربران آگهی‌جات آگهی شما را گزارش بدهند، ما مجبور به حذف آگهی میشویم.

 دسته‌بندی اشتباه است

اگر در هنگام ثبت آگهی دسته‌بندی خود را اشتباه انتخاب کرده باشید آگهی شما با این عنوان که «دسته‌بندی اشتباه است» رد می‌شود و دسته‌بندی پیشنهادی با توجه به آگهی شما به ایمیلی که در آگهی قرار داده‌اید ارسال می‌گردد.

 
برای اطلاع بیشتر و دقیق تر می توانید شرایط و قوانین اگهی‌جات را مطالعه فرمائید.
  • حذف آگهی به دلیل تکراری بودن

طبق قوانین آگهی‌جات امکان انتشار آگهی با محتوای مشابه (عکس / عنوان / توضیحات) برای یک شخص یا شرکت وجود ندارد. درصورتیکه میخواهید مجددا آگهی مشابهی با آگهی‌های گذشته خود ثبت کنید می توانید از نردبون کردن استفاده کنید تا مجدد بازنشر پیدا کند.

 
نکته: با نردبان کردن آگهی تاریخ آن نیز بروز میشود و آگهی به بالای همۀ آگهی ها قرار میگیرد.

طبق قوانین آگهی‌جات امکان انتشار آگهی با محتوای مشابه (عکس / عنوان / توضیحات) برای یک شخص یا شرکت وجود ندارد. درصورتیکه می‌خواهید مجددا آگهی مشابهی با آگهی‌های گذشته خود ثبت کنید می توانید از نردبان کردن استفاده کنید تا مجدد بازنشر پیدا کند.

راه دیگر اینکه باید ابتدا آگهی قبلی خود را از روی آگهی‌جات حذف کرده و پس از ۱۲ ساعت نسبت به ثبت آگهی جدید اقدام نمایید، این موضوع را می توانید در راهنمای حذف آگهی بصورت کامل در بخش «چگونه آگهی خود را حذف کنم؟» آمده است.

 
این قانون با تکیه بر بازخورد کاربران و به منظور بهبود تجربه‌ی کاربری وضع شده‌ است و فقط جنبه بازخورد بهتر دارد.

اگر آگهی خود را منتشر کردید و بعد دوباره آن را ویرایش کردید، آگهی شما دوباره مورد بررسی مجدد قرار می‌گیرد. ممکن است در بررسی دوباره، تغییرات آگهی شما در آگهی‌جات تایید نشود.

 
برای اطلاع بیشتر و دقیق تر می توانید شرایط و قوانین اگهی‌جات را مطالعه فرمائید.

جستجو و دسترسی کاربران آگهی‌جات به آگهی‌ها، دسته‌بندی‌هایی بوجود آمده‌اند. در هنگام ثبت آگهی با توجه به ماهیت محصول یا خدمت خود دسته‌بندی مشخصی را انتخاب می‌کنید، برای آگاهی بیشتر از دسته‌بندی‌های آگهی‌جات می‌توانید بخش «دسته‌بندی مناسب آگهی من چیست؟» را مطالعه نمایید.

اگر در هنگام ثبت آگهی دسته‌بندی خود را اشتباه انتخاب کرده باشید آگهی شما با این عنوان که «دسته‌بندی اشتباه است» رد می‌شود و دسته‌بندی پیشنهادی با توجه به آگهی شما به ایمیلی یا شماره تلفن ثبت شده که در آگهی قرار داده‌اید ارسال می‌گردد

با رعایت قوانین مربوط به کالاهای ممنوعه در اگهی‌جات می‌توانید تمام کالاهایی که در وضعیت استفاده‌نشده، در حد نو، کارکرده و نیازمند تعمیر هستند را آگهی کنید و نیز می توانید آگهی های مربوط به خدمات که طبق قانون مجاز هستند را نیز ثبت آگهی کنید.

برای اطلاع بیشتر و دقیق تر می توانید شرایط و قوانین اگهی‌جات را مطالعه فرمائید.

 

ثبت آگهی در تمام دسته‌بندیها آگهی جات کاملا رایگان می باشد بجز دسته دسته‌بندی استخدام و کاریابی که آن هم بخاطر بعضی از مسائل مجبور شدیم مبلغ ۲۵۰۰ تومان بابت هر ثبت آگهی دریافت کنیم.

 
لازم به ذکر است که فقط شما زمانی که از نردبان یا فروش فوری و برجسته کردن یا ویژه کردن برای آگهی خود استفاده می کنید مبالغی بسیار ناچیز پرداخت می کنید، در غیر این صورت روند ثبت آگهی کاملا رایگان می باشد.

پس از ورود به بخش آگهی‌جات‌من آگهی های ثبت شده و در انتظار تائید خود را مشاهده خواهید کرد که در آن می‌توانید تمام آگهی‌های خود را که در چه از گذشته یا تارایخ انتشار به پایان رسیده و همچنین نیازمند ویرایش و یا در حال حاضر بر روی آگهی‌جات‌ وجود دارند را مشاهده نمایید.

در هر صفحه از آگهی جات که باشید، کافیست به دکمه پشتیبانی موجود در صفحه نگاه کنید و بروی آن کلید کنید حالا در بخش گزارش خطای برنامه ‌می‌توانید مشکل اپلیکیشن ‌اگهی‌جات را برای ما توضیح بدهید یا عکس و ویدئوی مربوط به خرابی برنامه را برایمان ارسال کنید.

با رعایت قوانین مربوط به کالاهای ممنوعه در اگهی‌جات میتوانید تمام کالاهایی که در وضعیت استفاده‌ نشده، در حد نو، کارکرده و نیازمند تعمیر هستند را آگهی کنید و برای آنها درگاه فروش (پرداخت) دریافت کنید.