گیت کنترل تردد شیشه ای

در تهران ، تهران
کد آگهی : 21374
    نام کسب و کارگروه پردازش هوشمند پارسیان
    نوع خدمات و سرویسخدمات حفاظت
    شیوهٔ دریافت دستمزدپروژه ایی
    ساعات کاریمنعطف
    محدودهٔ آگهیتهران

گیت کنترل تردد شیشه ای – قیمت گیت تردد – گیت میله ای
افزایش جمعیت در جوامع امروزی موجب شده تا کنترل تردد افراد دشوار شود. برقراری امنیت و ایجاد نظم در اماکن مختلف به خصوص در مکان های شلوغ از قبیل سالن های ورزشی، مجموعه های فرهنگی، سازمان ها، مجموعه های تفریحی و… از مهمترین مسائل روز می باشد.
مزایای استفاده از گیت کنترل تردد (گیت ورودوخروج) شامل برقراری نظم در مجموعه، بررسی آسان تردد افراد، افزایش امنیت مجموعه، کاهش استفاده از نیروی انسانی، کاهش خطای انسانی، کاهش هزینه، افزایش سرعت در بررسی تردد افراد، جلوگیری از ورود بدون اجازه افراد، ارتقا کارایی پرسنل، گزارش گیری جامع و دقیق از تردد افراد می باشد.
گیت تردد دارای انواع مختلفی است که در ذیل به بررسی آنها می پردازیم:
گیت سه اهرمی: این گیت دارای اسامی مختلفی مانند گیت سه شاخه، گیت میله ای، گیت خورشیدی، گیت سه اهرمی، گیت سه پره می باشد. نحوه عملکرد گیت سه اهرمی به این صورت است که فرد توسط دستگاه کنترل اکسس که بر روی گیت نصب شده است شناسایی می شود و در صورت تایید دستگاه گیت باز می شود و اجازه ورود به فرد را می دهد. از این گیت در ایستگاه های اتوبوس، مجموعه های تفریحی، مجموعه های ورزشی، مجموعه های فرهنگی استفاده می شود.
گیت شیشه ای (گیت سریع) : گیت شیشه ای دارای انواع مختلف است از قبیل گیت باله ای (گیت پروانه ای) و گیت مترویی. از گیت باله ای (گیت پروانه ای) در مکان های شلوغ مانند کارخانجات و سازمان های دولتی استفاده می شود. از گیت مترویی در مکان های پرتردد مانند ایستگاه های مترو، کارخانجات بزرگ، سازمان های پرتردد استفاده می شود. نحوه عملکرد گیت مترویی به این صورت است که با استفاده از دستگاه کنترل تردد که روی گیت نصب شده مجوز ورود فرد بررسی می شود و در صورت تایید گیت باز می شود.
گیت معلولین ( گیت بار ): از این گیت ها در اماکنی نظیر بیمارستان ها، فرودگاه ها برای تردد معلولین، حمل بار و … استفاده می شود. به گیت معلولین گیت VIP نیز گفته می شود زیرا جهت تردد مقامات و افراد خاص استفاده می شود. سرعت این گیت از گیت های شیشه ای و سه اهرمی بالاتر است.
گیت تمام قد: این گیت ها برای مسائل امنیتی استفاده می شود. گیت تمام قد در سازمان هایی که مسائل امنیتی در آن ها بسیار مهم است استفاده می شود.
قیمت گیت کنترل تردد با توجه به انواع مختلف و کاربردهای متفاوت آن متغیر است.

دیگر راههای ارتباطی با آگهی دهنده
42 بازدید کل ، 1 امروز
نمایش موقعیت آگهی

آگهی های مشابه