پنل خورشیدی شرکت Longi مدل LR4-72 455W HPH

در تهران ، تهران ، یوسف آباد، بین خیابان جهان آرا و خیابان مهرام . خیابان 24 ام،
کد آگهی : 13791
    نام کسب و کارنورسان انرژی آریا
    استانتهران
    شهرتهران
    آدرسیوسف آباد، بین خیابان جهان آرا و خیابان مهرام . خیابان 24 ام،

پنل های خورشیدی Longi solar در رده‌بندی پنل‌ها در رده ی اول یا Tier1 قرار دارد. شرکت‌هایی که در این رده بندی قرار دارند عموما شرکت‌های بزرگ با حجم سرمایه‌گذاری بالا در بخش تولید و همچنین واحد تحقیق و توسعه هستند.

این پنل گزینه مناسب برای نیروگاههای rooftop خانگی و تجاری-صنعتی می باشد. پنل های خورشیدی Longi solar در رده‌بندی پنل‌ها در رده ی اول یا Tier1 قرار دارد. شرکت‌هایی که در این رده بندی قرار دارند عموما شرکت‌های بزرگ با حجم سرمایه‌گذاری بالا در بخش تولید و همچنین واحد تحقیق و توسعه هستند.

پنل‌های سری LR4-72HPH شرکت Longi در توان‌های 430 وات تا 460 وات تولید می‌شوند. استفاده از تکنولوژی PERC‌، تنها یکی از ویژگی‌های پنل‌های مونوکریستالی این شرکت می‌باشد. این پنل‌ها از سلول‌های Half cut که باعث افزایش خیره‌کننده‌ی تولید انرژی الکتریکی در شرایط نامساعد جوی مانند روزهای ابری می‌شود بهره میبرند.

تکنولوژی Half cut cell بعد از سپری کردن چندین دوره تست‌های آزمایشگاهی موفق، به تازگی وارد بازار پنل‌های خورشیدی در سراسر جهان شده است.

به دلیل پیچیده بودن ساختار این تکنولوژی، محدود کمپانی‌هایی در دنیا قادر به تولید این پنل‌ها هستند که کمپانی Longi solar از بهترین‌های آن تعداد محدود تولید کننده به شمار می‌آید.

دیگر راههای ارتباطی با اگهی دهنده:
52 بازدید کل ، 2 امروز

این سایت هیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معامله شما ندارد.
با مطالعه‌ی راهنمای خرید امن، آسوده‌تر معامله کنید.

آگهی های مشابه