فروش زمین در تنکابن 300 متری لیره سر

در مازندران ، تنکابن
کد آگهی : 10180
    آگهی‌دهنده | ملکمشاور املاک
    متراژ زمین300 مترمربع است
    شرایط معاملهبصورت شرایطی نیز معامله می کنم
    قیمت کل800,000,000 تومان
    محدودهٔ آگهیتنکابن

فروش زمین در تنکابن 300 متری لیره سر

فروش زمین نزدیک بافت مسکونی ،قابل ساخت و ساز در دل طبیعت با دید عالی به کوه و جنگل میباشد.آب برق گاز نزدیک زمین قرار دارد و نزدیک به جاده اصلی قیمت متری ۲۷۰۰ زیر قیمت منطقه مکان تنکابن جاده ۳۰۰۰ روستایی لیره سر


شهرستان تنکابن (شهسوار) کجاست:

دربارهٔ شهرستان تنکابن (شهسوار) یکی از شهرستان‌های استان مازندران در شمال ایران است. شهرستان تنکابن پنجمین شهرستان پر جمعیت مازندران و پرجمعیت‌ترین شهرستان غرب مازندران است.این شهرستان از سمت غرب به شهرستان رامسر، از شمال به دریای خزر، از شمال شرقی به شهرستان عباس‌آباد، از شرق به شهرستان کلاردشت و از جنوب به رشته کوه‌های البرز، شهرستان طالقان و منطقه الموت متصل است.مرکز این شهرستان شهر تنکابن است و این شهر مرکز فرمانداری ویژه تنکابن می‌باشد. اهالی این شهرستان به گویش تنکابنی و زبان‌های فارسی و مازندرانی و گیلکی گویش می‌کنند و از محصولات مهم آن می‌توان به انواع مرکبات، کیوی، برنج و چای اشاره کرد.این شهرستان مرکز باغ‌های کیوی و پرتقال و چای است و همچنین یکی از بزرگترین مراکز پروش و صادرکننده انواع گل‌ها و گیاهان زیبا و زینتی است. شهرستان تنکابن با دارا بودن مراکز متعدد پرورش ماهی در شیرود، دوهزار و … قطب پرورش ماهی ایران است و همچنین مرکز تحقیقات ماهیان سردابی کل کشور است.

زمین واقع در لیره سر، روستایی است از توابع بخش کوهستان شهرستان تنکابن در استان مازندران ایران.

این روستا در دهستان میاندامان قرار دارد و براساس سرشماری مرکز آمار ایران در سال ۱۳۹۵، جمعیت آن ۱۰۸۴ نفر (۳۳۷ خانوار) بوده است.

دیگر راههای ارتباطی با آگهی دهنده
نمایش موقعیت آگهی

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه