شهرک زعفرانیه عبدل آباد 300 متر باغچه

در البرز ، تنکمان
کد آگهی : 11942
    آگهی‌دهنده | ملکمالک
    متراژ زمین300 مترمربع است
    شرایط معاملهمایل به معاوضه هستم
    قیمت کلتومان100,000,000
    محدودهٔ آگهیتنکمان

شهرک زعفرانیه عبدل آباد 300 متر باغچه

با مدارک کامل و سهمیه آب مجوز دار.قابلیت دیوار کشی . اطراف همسایه ها درختکاری و دیوار کشی شده مناسب جهت سرمایه گذاری کوتاه مدت زود بازده منطقه در حال رشد و پیشرفت بدون واسطه مالک هستم فوری فروشی تخفیف پای معامله
شیخلو


شهرک زعفرانیه کجاست؟

استان البرز ازجمله استان هایی است که محیط های متنوعی برای خرید ویلا داشته و افراد می توانند با اطمینان خرید ویلا را انجام دهند. یکی از این مناطق زیبا و دیدنی شهرک زعفرانیه کرج است.

زعفرانیه منطقه ای سرسبز و خوش آب و هوا بوده که شرایط زندگی در هر چهار فصل را به خوبی دارد. نکته دیگری که در رابطه با خرید ویلا در شهرک زعفرانیه کرج وجود دارد ویلاهای زیبا و مدرن بوده که باعث زیباتر شدن شهرک شده اند.

زعفرانیه کرج
این شهرک به دلیل سهولت در تردد (از اتوبان کرج- خروجی کردان) و عدم وجود کارخانه و عوامل آلودگی هوا ، سرسبزی محیط ، هوای خنک، و وجود زمین های بزرگ کشاورزی و روستایی در اطراف آن ، موجب استفاده و سکونت تعداد بسیاری از اهالی تهران در فصول مختلف بخصوص بهار و تابستان و تعطیلات می باشد.
زعفرانیه کرج دارای امکانات کامل سکونت مانند برق، گاز، تلفن، آب بوده و در اطراف آن انواع فروشگاه ها، و مراکز انتظامی و بهداشتی قرار دارد.

 

 

دیگر راههای ارتباطی با آگهی دهنده
162 بازدید کل ، 1 امروز
نمایش موقعیت آگهی

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه