خرید و فروش ویلا در یکی از برندترین شهرک شمالی چالوس 462متر

در مازندران ، نمک آبرود
کد آگهی : 10388
  آگهی‌دهنده | ملکمشاور املاک
  متراژ زمین462 مترمربع است
  متراژ بنا330 مترمربع است
  تعداد اتاق3 اتاق دارد
  سن بنابیشتر از 10 سال ساخت
  شرایط معاملهمایل به معاوضه هستم
  قیمت کل20,000,000,000 تومان
  محدودهٔ آگهینمک آبرود

خرید و فروش ویلا در یکی از برندترین شهرک های شمالی چالوس 462متر دریانوردان

دارای زمین۴۶۲ بنا ۳۳۰ سه خوابه یک مستر سند جواز پایان کار ویو جنگل وتلکه کابین گرمایش و سرمایش اسپیلت وپکیج و داخل بافت, مسکونی با سند رسمی, جواز ساخت, پایان کار در سمت جنگل.


شهرک دریانوردان کجاست؟

شهرک دریانوردان یکی از برندها در غرب شهر چالوس و استان مازندران است از زمان تشکیل در دهه ۶۰ به کارکنان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران قطعات زمین واگذار گردید. مساحت این شهرک در حدود ۲۰ هکتار می باشد که از سمت شرق به شهر توریستی نمک آبرود از جنوب به روستای میانکی از شمال به خیابان اصلی متصل می باشد.

این شهرک زیبا دارای پارک میدان اصلی که محل تجمع ساکنین در ایام تعطیلات برای مراسمات خاص می باشد و در کنار میدان اصلی پارک ، امکانانتی چون زمین بازی و کافی شاپ نیز قراردارد که نیازهای اولیه را می توان از این کافی شاپ تهیه نمود. شهرک دارای سه خیابان اصلی و ۱۳ خیابان فرعی می باشد که خیابان های اصلی با نامارغوان و خیابان های فرعی با نسترن نامگذاری شده اند.شهرک دارای یک ورودی اصلی با گیت ورود و خروج و نگهبانی می باشدساکنین دارای کارت ورود و خروج می باشد و ورود عموم به شهرک ممنوع است.اجاره شبانه ویلا و رزرو ویلا طبق مقررات ممنوع می باشد مگر آنکه میهمان یکی از مالکین در شهرک باشید.

 

دیگر راههای ارتباطی با آگهی دهنده
نمایش موقعیت آگهی

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه