خرید ویلا شهرکی 616متر در شمال چالوس دریانوردان

در مازندران ، چالوس
کد آگهی : 10418
  آگهی‌دهنده | ملکمشاور املاک
  متراژ زمین616 مترمربع است
  متراژ بنا350 مترمربع است
  تعداد اتاق4 اتاق دارد
  سن بنانوساز می باشد
  شرایط معاملهمایل به معاوضه هستم
  قیمت کل1,900,000,000 تومان
  محدودهٔ آگهیچالوس

خرید ویلا شهرکی 616متر در شمال چالوس دریانوردان

خرید ویلا شهرکی منطقه دریانوردان 616متر نوساز مدارک کامل مترزمین350متر بنا دریکی از بهترین شهرک‌های منطقه سند رسمی تکبرگ سمت جنگل دوبلکس نوساز


شهرک دریانوردان کجاست؟

شهرک دریانوردان یکی از برندها در غرب شهر چالوس و استان مازندران است از زمان تشکیل در دهه ۶۰ به کارکنان نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران قطعات زمین واگذار گردید. مساحت این شهرک در حدود ۲۰ هکتار می باشد که از سمت شرق به شهر توریستی نمک آبرود از جنوب به روستای میانکی از شمال به خیابان اصلی متصل می باشد.

این شهرک زیبا دارای پارک میدان اصلی که محل تجمع ساکنین در ایام تعطیلات برای مراسمات خاص می باشد و در کنار میدان اصلی پارک ، امکانانتی چون زمین بازی و کافی شاپ نیز قراردارد که نیازهای اولیه را می توان از این کافی شاپ تهیه نمود. شهرک دارای سه خیابان اصلی و ۱۳ خیابان فرعی می باشد که خیابان های اصلی با نامارغوان و خیابان های فرعی با نسترن نامگذاری شده اند.شهرک دارای یک ورودی اصلی با گیت ورود و خروج و نگهبانی می باشدساکنین دارای کارت ورود و خروج می باشد و ورود عموم به شهرک ممنوع است.اجاره شبانه ویلا و رزرو ویلا طبق مقررات ممنوع می باشد مگر آنکه میهمان یکی از مالکین در شهرک باشید.

دیگر راههای ارتباطی با آگهی دهنده

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه