خرید ویلا خانه 200متر متل قو

در مازندران ، متل قو (سلمان‌شهر )
کد آگهی : 10124
  آگهی‌دهنده | ملکمشاور املاک
  متراژ زمین200 مترمربع است
  متراژ بنا110 مترمربع است
  تعداد اتاق2 اتاق دارد
  سن بنا5 سال ساخت
  شرایط معاملهمایل به معاوضه هستم
  قیمت کلتومان4,500,000,000
  محدودهٔ آگهیمتل قو (سلمان‌شهر )

خرید ویلا خانه 200متر متل قو

زمین200 / بنا110 / 2خواب / سند تکبرگ جواز پایان کار / منطقه برند / نقد و معاوضه / معاوضه با خودرو / سند رسمی, جواز ساخت, پایان کار / نیم پیلوت

متل قو (سلمانشهر) کجاست

سلمان‌شهر (با نام پیشین، همچنین شناخته می‌شود: متل قو) یکی از شهرهای استان مازندران در ایران است. سلمانشهر با جمعیت ۹٬۶۵۶ تن در فاصله ۸ کیلومتری شرق شهر عباس‌آباد و ۵ کیلومتری غرب شهر کلارآباد قرار دارد. این شهر در شهرستان عباس‌آباد و بخش سلمان‌شهر قرار دارد[۱]و مساحت آن ۷۵۰ هکتار است.
نام تاریخی این منطقه لنگا است. سرزمین لنگا از نمکابرود تا نشتارود امتداد داشت. نام لنگا به سال ۲۷۷ ه‍.ق (در حدود ۱۱۰۰ سال پیش) به عنوان یکی از آبادی‌های غرب طبرستان برای اولین بار در تاریخ مازندران آمده‌است. از لنگا در زمان‌های قبل از حکومت علویان همیشه به عنوان یک آبادی از ولایات رویان یاد شده‌است. در گذشته منطقه رویان از شهرستان نور، نوشهر، چالوس، تنکابن و گاهی مرز غربی آن تا رودسر ادامه می‌یافت. همچنین دو گویش طبری کجوری و طبری کلارستاقی زیر مجموعه گویش کهن طبری رویانی هستند که از شهرستان نور تا شهرستان تنکابن گویش می‌شود. گویش طبری رویانی زبان حکام اسپهبد رویان نیز بوده‌است.
جاذبه‌های گردشگری متل قو (سلمانشهر) این شهر در مسیر ارتباطی چالوس و تنکابن واقع‌شده‌است و نقش تفرجگاهی قوی دارد.[۶] مجاورت با دریای خزر و داشتن ساحل ماسه‌ای مناسب در تمامی نواحی شمالی شهر ارتفاعات ییلاقی و جنگلی زیبا در دامنه کوه البرز در نواحی جنوبی شهر، فاصله‌ای اندک بین ساحل دریا و دامنه کوه، و نزدیکی غاری استثنایی به نام غار دانیال جذابیت این منطقه را دو چندان کرده‌است. در ایام تعطیلات جمعیت این شهر به ۲۰۰هزار نفر نیز افزایش می‌یابد.

دیگر راههای ارتباطی با آگهی دهنده
212 بازدید کل ، 1 امروز
نمایش موقعیت آگهی

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه