اچ ام آی زیمنس سری بیسیک

در البرز ، کرج
کد آگهی : 10165
  برند | مدلSiemens | KTP700
  وضعیت کالااستفاده‌نشده (نو)
  قیمت کلتومان10,000,000
  نحوه فروشنقد و اقساط
  موعد پرداخت قسطتوافقی
  زمان تحویل1 روز کاری
  محدودهٔ آگهیکرج

اچ ام آی زیمنس سری بیسیک

پروفی نت KTP700 Basic color PN 7″ TFT display
کاربردهای HMI
HMI در لغت هم به معنای رابط کاربری است واگر به صفحه گوشی خود هم نگاه کنید، دارای یک صفحه نمایش لمسی است که شما از طریق آن با گوشی خود کار می کنید.
اما در اینجا، یک تفاوت عمده وجود دارد و آنهم در قابلیت ها و تحمل شرایط مختلف است از HMI ها به علت قابلیت های بسیاری که دارند در کارهای صنعتی و کارخانه ها استفاده می کنیم.
پنل بیسیک HMI زیمنس Siemens HMI basic panel با استفاده از پیشرفته ترین عملکرد های اساسی سری ایده آل برای برنامه های کاربردی اچ ام ساده هستند. این سری پنل های بیسیک زیمنس دارای صفحه نمایش «۷»عملکرد ترکیبی کلید یا لمسی است.صفحه نمایش ها با وضوح بالا با 65536 رنگ است. آنها می توانند در حالت عمودی نصب شوند و به دلیل روشنایی کم نور ۱۰۰٪ به خصوص انرژی کارایی دارند. رابط کاربری نوآورانه طیف گسترده ای از عملیات را با قابلیت استفاده بهبود یافته از طریق کنترل های جدید و گرافیک باز می کند.کالا در حد نو میباشد، در صورت داشتن هرگونه سوال جواب داده خواهد شد.

HMI چیست؟ معرفی HMI های زیمنس

اچ ام آی کوتاه شده عبارت رابط بین انسان و ماشین است (Human machine Interface). ما از HMI در صنعت برای کنترل و مانیتور کردن ماشین ها استفاده می کنیم.یکی از ساده ترین مثال ها برای HMI عمومی که همه با آن سر کار دارند یک دستگاه خودپرداز ATM می باشد. صفحه نمایش و دکمه های سرخود به شما اجاز می دهند تا مقداری وجه نقد دریافت یا ذخیره نمایید.
HMI های صنعتی که مورد بحث اصلی است. تقریبا می توان گفت بدون وجود یک اچ ام آی داشتن پردازش اتوماسیون خوب در صنعت نیز بسیار سخت است.اکثر اوقات یم HMI در فرم یک صفحه نمایش شبیه مانیتور کامپیوترو با گاهی در بعضی مدل ها با پشتیبانی صفحه لمسی عرضه می شوند.یک اوپراتور یا مسئول تعمیر و نگه داری می تواند عملیات ماشین ها و مانیتور آنها را از طریق HMI انجام دهد.آنها شامل اطلاعاتی نظیر اطلاعت دما،فشار،مراحل پردازش و شمارش مواد هستند.آنها همچنین می توانند مواردی مثل حجم پر شده دقیق داخل تانک ها و موقعیت دقیق ماشین ها را نمایش و گزارش دهند، جوری که در گذشته این اطلاعات توسط خود دستگاه ها و با چراغ های اعلان و نمایانگر نشان داده می شود ولی امروزه و به راحتی روی صفحات نایش قابل مشاهده و گزارش گیری می باشد و محدودیت ها فقط می تواند به خاطر امکانات ارائه شده توسط نرم افزار ها و سخت افزار ها رخ دهد.
1-قابلیت اتصال به طیف وسیعی از PLC های سایر کمپانی ها
2-قابلیت قرارگیری در شبکه های مختلف از جمله پروفیباس و اترنت
3-گرافیک و حافظه بسیار بالا
4-تنوع در سایز
5-دارا بودن کلیدهای کنترلی و سیستمی
ـ #TP ها
خانواده TP نیز جزء گروهی دیگر از پانل های گرافیکی شرکت زیمنس می باشند که به صورت لمسی(تاچ پنل) در سایزهای مختلف تولید می شوند. برخی از تیپ های این خانواده به صورت تگ رنگ و برای PLC های خاصی از شرکت زیمنس در دسترس می باشند(S7-200،S7-1200). از این خانواده معمولا در پروژه های کوچک و متوسط استفاده می گردد. تیپ های پیشرفته این خانواده دارای پورت های متنوع همچون RS232،RJ45 ،USB ،RS485 جهت برقراری ارتباط با سایر تجهیزات می باشند. TP277، TP177B،TP177A،TP177Micro برخی از تیپ های این خانواده هستند که دارای ویژگی های مختلف از لحاظ گرافیک، فضای حافظه، پورت های ارتباطی و… می باشند.

دیگر راههای ارتباطی با آگهی دهنده
226 بازدید کل ، 2 امروز

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های مشابه