اجرای و فروش سنگ لاشه سنگ مالون سنگ ورقه ای رشیدی

در تهران ، دماوند
کد آگهی : 11434
    نام کسب و کارفروش سنگ لاشه سنگ مالون اجرای سنگ لاشه دماوند
    محدودهٔ آگهیدماوند

اجرای و فروش سنگ لاشه سنگ مالون سنگ ورقه ای رشیدی

معدن سنگ لاشه ، معدن سنگ ورقه ای
معادن زیادی در شهرهای مختلف ایران برای استخراج انواع سنگ ها وجود دارد. پیمانکاری سنگ لاشه رشیدی با تیم متخصص به این معادن می رود و پس از استخراج سنگ های مورد نیاز آنها را با قلم و چکش به اندازه های مورد نیاز در می آورند.

معدن سنگ لاشه
سنگی که نتوان آن را برای تزئین بکار برد سنگ لاشه نامیده می شود که بیشترین مصارف آنها در ساخت دیوارها و پل ها و غیره می باشد. ضمنا در کارخانه های سنگ لاشه از آنها پودر سنگ تهیه می شود. کل معادن سنگ لاشه کشور بالغ بر 800 معدن سنگ لاشه می باشد.

معدن سنگ ورقه ای
سنگ ورقه ای ، از انواع سنگ های ساختمانی می باشد که در کوه ها به صورت ورقه شده پیدا می شود و اصولا بدون هیچ برشی بر روی آنها به همان صورت طبیعی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع سنگ ارزان ترین سنگ ساختمانی می باشد و در رنگ های مختلف مانند قهوه ای ، قرمز ، تیره و غیره وجود دارد. ضخامت این سنگ ها اصولا بین 3 تا 8 سانتی متر می باشد. در کشور ایران شهرهای مختلفی دارای معادن استخراج سنگ می باشند. مثلا برای تهیه سنگ لاشه و مالون معدن آبدانان و برای تهیه سنگ چینی معدن ابراهیم آباد فعالیت دارند. تعداد این معادن سنگ بسیار زیاد می باشد. در زیر نمونه هایی از سنگ های لاشه و مالون را که از معادن تهیه شده اند مشاهده کنید.

دیگر راههای ارتباطی با آگهی دهنده
686 بازدید کل ، 7 امروز
نمایش موقعیت آگهی

گزارش مشکل آگهی

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

آگهی های دیگر از این کاربر

آگهی های مشابه